Şartlar ve koşullar

Кullanıcı ve Salebuy.eu online mağaza arasındaki anlaşma
1. Taraflar
2. Hizmetini kullanma
3. Kayıt
4. Kullanıcı Sorumlulukları
5. Gizlilik
6. Siparişler ve ödeme koşulları ürün

7. Göster

8. Teslim
9. İadehizmet ve bu anlaşmada

10. Değişiklikler
11. Yargı ve Anlaşmazlıkların Çözümü

 

1. Taraflar
Bu Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle "Sözleşme")nihatkıralı ya. aittir Salebuy.eu web hizmeti (bundan böyle "Hizmet"), kullanım şartlarını (Bundan olarak "Hizmet Sağlayıcı" olarak anılacaktır) içerir . Nerede bir kişi (bundan sonra "Kullanıcı") kayıt işlemini tamamlamış veya bir ürünü sipariş / ve o bu Anlaşmanın kabul eder.
servis sağlayıcının İletişim bilgileri:
nihat kıralı / Salebuy.eu v no 5560142840

ş.t.yavuzer cad arca iş merkezi no18 çorlu tekirdağ
 

2. Hizmetini kullanma
2.1.Uslugata kişi, kurum ve şirketler için tasarlanmıştır.
2.2. İade politikası kurum veya şirketler tarafından verilen siparişler için geçerli değildir.
2.3. Kullanıcı onsekiz veya ürünleri sipariş büyük olmalıdır.
2.4. görüntüler, çizimler, ses, grafik ve metin dahil olmak üzere hizmet, tüm Avrupa telif hakkı ve diğer kanun ve mülkiyet haklarını düzenleyen uluslararası anlaşmalar ile korunmaktadır. servis sağlayıcı bu sitenin kişisel kullanım için size erişim sınırlı hakkı verir ve özellikle ifade olmaksızın bu sitenin herhangi bir bölümünü indirmek veya kopyalama, satmak ya da değiştirmek için sorulduğunda dışında indirmek için servis Sağlayıcı yazılı izin.

 

3. Kayıt
3.1.Potrebitelyat kayıt formunu doldurarak kayıt ve kullanıcı adı ve şifre seçebilirsiniz. onun / onun gerçek ismi, adresi, telefon numarası / cep telefonu numarası ve e-posta adresi sağlamanız gerekir bir kullanıcıyı kaydetmek için. Yukarıdaki bilgilere ek olarak, kurumsal ve kurumsal müşteriler vergi
 numarasını içermelidir.

3.2. Kullanıcı emirlerini ve okuduğu beyan ve / bu anlaşmanın hükümlerini kaydederek, bu hükümlere kabul eder ve bu hükümlere uymayı taahhüt eder.
3.3. Kullanıcı şirket teminat altın adına yaptırılan ve o / o mal sipariş ve bu Anlaşmanın şirketi mecbur yeterli güce sahip olduğunu bildirir.
3.4. Kayıt ücretsizdir.

 

4. Kullanıcı Sorumlulukları
onun / onun profiline ve / veya kendisine şifre altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu

4.1.Potrebitelyat. Yalnızca kullanıcı onun / onu şifre güvenliğini korumaktan sorumludur.
4.2. Kullanıcı taahhüt ve o / o kayıt sürecinde sağlanan bilgiler (ve bu bilgilerin herhangi bir değişim bildirimi) gerçek ve doğru servis sağlayıcı bildirir.
4.3. Kullanıcı taahhüt ve o / o 18 yıldır olduğunu beyan eder.

 

5. Gizlilik
5.1.Dostavchikat hizmet kullanıcının kişisel verilerin gizliliğine saygı yükümlüdür. servis sağlayıcı Salebuy.eu tarafından toplanan bilgilerin tek sahibidir. bilgiler, kredi kartı işleme, besleme paketleri ve emirlerinin yürütülmesi bizim için bazı fonksiyonlarının performansı için üçüncü şahısları kullanabilir hangi haller dışında, bize tamamen ve yalnızca kullanılır. Bu gibi durumlarda, bu özel fonksiyonları gerçekleştirmek için gerekli olan bilgileri sağlar.
5.2. servis sağlayıcı işleme ve yürütme dışındaki amaçlarla üçüncü şahıslara Kullanıcı tarafından verilen herhangi bir bilgiyi aktarmak değil. Biz satmak, paylaşmak ya da herhangi bir nedeni için başka herhangi bir kişiye bu bilgileri devren kiralamak olmaz.
5.3. servis sağlayıcı kullanıcı tarafından sağlanan bilgileri iletmek hakkını saklı tutar, yasa ve / veya kullanıcı tarafından kurulmuş uygulamaların (iyi niyet) ihlali ihlali halinde yetkililer.
5.4. Kullanıcı, incelemek, değiştirmek ve kayıtlardan kendinizle ilgili bilgileri silme hakkına sahiptir. Talep üzerine, biz, bizim takdirine bağlı olarak, biz onun hakkında / onu toplanan kimlik bilgilerini doğrulamak sitenin her kullanıcı sağlayacaktır.

 

6. Siparişler ve ödeme koşulları
hizmet satmak için

6.1.Obvarzvashto anlaşma Servis Sağlayıcısı ve sitedeki sipariş girişi ile kullanıcı ve tüketici arasındaki varıldı ödeme onaylandıktan bu e-posta için sipariş onay alır.
6.2. Aksi takdirde Servis Sağlayıcı tarafından kararlaştırılmış olmadıkça, ödeme emri teyidi önce Hizmet Sağlayıcı tarafından alınmış olması gerekmektedir.
6.3. servis sağlayıcı kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir sipariş reddetme hakkını saklı tutar.
ürün

7. Göster
7.1.Tsenata ürün sipariş sırasında ürün web sitesinde belirtilen fiyattır.
7.2. Teslimat masrafları ürün fiyatı ek olarak bulunmaktadır. Teslimat masrafları ağırlık, hacim ve düzenin hedefe göre değişir.
7.3. Tüm ürün fiyatları ve dağıtım maliyetleri Levası (BGN) ve Türk Lirası (TL) olarak gösterilmiştir.
7.4. Tüm ürün fiyatları KDV dahildir. Ulaşım maliyetleri taşıma maliyeti aşırı User gibi, KDV dahil değildir.

8. Teslim

8.1. Teslim mezhdunaznachenieto teslimat belirlenir.
8.2. servis sağlayıcı performansı veya bu Anlaşmanın veya doğrudan dahil olmak üzere makul kontrolü (mücbir sebep) dışındaki nedenlerden, ilgili üzerinde herhangi bir yükümlülük olmayan performans gecikmelerden sorumlu değildir, fakat doğal afetler bunlarla sınırlı olmamak yangınlar, grevler, iş uyuşmazlıkları, herhangi bir devlet otoritesi tarafından savaş veya müdahale yanı sıra taşıyıcı, tedarikçi, donanım, yazılım veya diğer iletişim yetmezliği ve tıkanıklık veya ağ arızalı.
8.3. servis sağlayıcı nakliye sırasında meydana gelen ürün kayıp veya hasar için sorumlu.
 
9. Döndürür. İptal ve iade
9.1. (Organizasyonlar ve şirketler hariç) Kullanıcı tüketicinin korunmasına ilişkin T.C mevzuatına uygun olarak ürünü iade veya değiştirme için 7 iş günü içinde hakkına sahiptir. Bu Politika, kullanıcı isteklerine göre yapılır veya değiştirilmiş ürünler için geçerli değildir döndürür.
Kullanıcı eğer ürünü iade etme hakkına sahiptir:
            1. Sözleşme teslimat 7 iş günü içinde Salebuy.eu kavramı online mağaza bildirimine ilişkin koşulları ve usule uygun olarak iptal edildi,
            2. Ürün kullanılmamış,
            3. Ürün, kullanıcı tarafından alınan bir durumda olduğunu ve ürünün tüm parçaları ambalaj dahil edilmiştir
            4. ürünün tamamını engelli olmadan orijinal ambalajına edilmiştir.
9.3. Ürün emrinin iptali hemen sonra iade edilmelidir.
9.4. Ürün kullanıcı döndükten sonra yaralanma riski sorumludur ve ulaşım maliyetlerini yapar.
hizmet ve bu anlaşmada 

10. Değişiklikler
servis sağlayıcı bu Anlaşma değişiklik ve herhangi bir zamanda sitenizi yapma hakkını saklı tutar.


11. Yargı ve Anlaşmazlıkların Çözümü
Bu Anlaşma, yorumlanır Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak her bakımdan uygulanan ve yürürlüğe girer. Bu Sözleşmeden kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar, bu ulaşılamazsa halinde müzakereler yoluyla çözüme kavuşturulacaktır, anlaşmazlıklar Çorlu yetkili mahkemeye havale edilecektir.

SaleBuy © 2017
Altyapı: OpenCart-TR. Theme developmed by freestorethemes.com